Kwiaty doniczkowe

Oferta kwiatów ciętych

Oferujemy Państwu pełen asortyment kwiatów ciętych, zarówno tradycyjnych tj. róże, goździki,lilie, frezje, irysy, jak i egzotycznych tj. helikonie, strelitzje, protee, cymbidia az do różnorodnych dodatków, których nie sposób wszystkich wymienić.

Głównie importujemy kwiaty cięte, dodatki i rośliny doniczkowe bezpośrednio z Holandii. Sami kupujemy rośliny na giełdzie kwiatowej w Aalsmeer i bezpośrednio przywozimy swoim własnym transportem. Towar, który trafia do naszych klientów jest jak najwyższej jakości i świeżości.

Nasze atuty

Jednym z wielu atutów naszej firmy jest własna, specjalistyczna flota aut ciężarowych, przygotowanych do zapewnienia optymalnych warunków transportu dostarczanych przez nas towarów. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że zamawiane produkty zostaną Wam dostarczone w odpowiednich warunkach.

Współpracujemy z polskimi gospodarstwami ogrodniczymi gdyż cenimy polską markę. Dlatego zaopatrujemy się u rodzimych producentów, oferujących kwiaty doskonałej jakości.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy kwiaciarnie, sklepy, firmy dekoratorskie, zakłady pogrzebowe, instytucje oraz wszystkich zainteresowanych zakupami w ilościach hurtowych. U nas mogą Państwo w komfortowych warunkach oraz w dogodnym dla siebie czasie dokonać przemyślanych zakupów.