O firmie

Początki działalności firmy sięgają 1993r., mamy więc spore doświadczenie, które staramy się wykorzystywać tak by zadowolić gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Jesteśmy jedną z największych hurtowni kwiatów oraz artykułów florystycznych na Pomorzu Zachodnim. A co za tym idzie mamy bardzo szeroką gamę produktów do zaoferowania poczynając od kwiatów ciętych i doniczkowych po ceramikę ,szkło, wiklinę , aż po różnego rodzaju artykuły florystyczne.
Jesteśmy importerem kwiatów ciętych i roślin doniczkowych z Holandii. Sami kupujemy kwiaty na giełdzie kwiatowej w Aalsmmer , dysponując własnym transportem, pomijamy pośredników, zapewniając najkrótszy czas dostawy kwiatów z giełdy do hurtowni co pozwala nam być konkurencyjnym czasowo, jakościowo i cenowo.
Cenimy polską markę, dlatego zaopatrujemy się u rodzimych producentów.

Kilka razy w tygodniu dowozimy świeże kwiaty z terenu całej Polski współpracując z polskimi ogrodnikami jak również giełdami w Poznaniu i Wrocławiu. Dbamy o to, by klient był zadowolony oferując towar najwyższej jakości i w ogromnym asortymencie. Zapewniamy klientom duży i wygodny parking oraz fachowa i miłą obsługę.

Prowadzimy handel w dwóch punktach sprzedaży przy ulicy A. Struga 31E (hala sprzedaży o powierzchni 1300 m2)w Szczecinie, jak również przy ul. Gryfińskiej 33 (hala o powierzchni 800m2 )w Szczecinie.
Naszym głównym celem jest hurtowe zaopatrywanie w kwiaty oraz artykuły dekoracyjne kwiaciarń, hoteli i restauracji, sklepów oraz firm dekoratorskich Bezpośrednie kontakty z producentami umożliwiają nam szybką reakcję na zmieniające się trendy i zapotrzebowanie odbiorców, oraz dają nam nadzieję na spełnienie oczekiwań obecnych i potencjalnych klientów.